Formy płatności

Od 1 stycznia 2020 r. zgodnie z art. 21 ustawy nowelizacyjnej fakturę VAT można wystawić dla sprzedaży udokumentowanej uprzednio paragonem fiskalnym, pod warunkiem, że na paragonie znajdzie się NIP nabywcy. W związku z tym wymogiem, jeżeli  chcesz otrzymać fakturę za zakup na dane firmy, konieczne jest podanie numeru NIP i danych firmy w trakcie wypełniania Formularza dostawy i płatności. W przeciwnym wypadku, nie będzie możliwe wystawienie faktury VAT!

Do każdej transakcji wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT 23%. Paragon dołączany jest do przesyłki. Faktura VAT wysyłana jest w formie elektronicznej, na adres e-mail  podany przez Klienta podczas dokonywania zakupu. 

Dla produktów wysyłanych bezpośrednio z magazynów naszych kontrahentów, dowód zakupu wysyłany jest w formie elektronicznej na adres e-mail podany przez Klienta podczas dokonywania zakupu. 

Formy płatności dostępne dla Klientów sklepu.

1. Przelew na konto firmowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, Klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

 

2. Przelewy online 

3 .Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto bank wymaga od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl